SKUADRA LAKSH


LAKSH LOGO

Imelda Ahmataj, Themeluese / Drejtore Ekzekutive

imelda@aacm-al.org

Kujtim Ahmataj, Bashkethemelues

k.ahmataj@aacm-al.org

Rovena Metoja, Bashkethemeluese

r.metoja@aacm-al.org

Piro Rexhepi, Kreu i Partneritetit dhe Mardhenieve

p.rexhepi@aacm-al.org

Oltion Zepishta, Drejtues i Programit te Illustrim / Animacion

o.zepishta@aacm-al.org

Mannuel Kruz,  I.T. / Programim

kruz@aacm-al.org

Ravesa Nano, Keshilluese Ligjore prane Drejtores Ekzekutive

r.nano@aacm-al.org

Gentian Mullaj, Menaxher Lidhjesh

mullaj@aacm-al.org

Ina Gjeci, Menaxhere Marketingu / Komunikime

i.gjeci@aacm-al.org

Enta Zejnati, Koordinatore Projekti / Perkthyese

zenati@aacm-al.org

Erion Kumuria, Perkthyes / Fotograf

e.kumuria@aacm-al.org

Ervis Esja, Regjisor / Fotograf

esja@aacm-al.org

Ilias Mavromatis, Koordinator i Programeve Vullnetare

ilias@aacm-al.org

Belinda Huso, Koordinator i Programeve Vullnetare

belinda@aacm-al.org

Orsol Qafmolla, Koordinator i Programeve Vullnetare

orsol@aacm-al.org

Elefteria Mekshi, Koordinatore e Programeve Vullnetare

mekshi@aacm-al.org

Sola Thoma, Koordinatore e Programeve Vullnetare

sola.@aacm-al.org

Kris Haskocelaj, Koordinator i Programeve Vullnetare

kris.@aacm-al.org

Ornela Hasa, Koordinator i Programeve Vullnetare

o.hasa@aacm-al.org